Darbas Seime

Spalio 5-oji – ypatinga diena, nepaprastai graži ir laukiama šventė.

Mes kiekvienas turime savo Mokytojus, kuriuos prisimename, mylime ir gerbiame. Mokytojus, kurie prisidėjo prie mūsų tobulėjimo, kurie  padėjo tapti tokiems, kokie esame šiandien.

Mokytojų dienos proga noriu palinkėti, kad  išmintis, kūrybiškumas, savitarpio supratimas ir pasiaukojimas puoštų Jus, kad  savo dvasiniais lobiais praturtintumėte kiekvieną mokinį.

minint tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną prisiminkime savo garbaus amžiaus artimuosius, pasirūpinkime, išklausykime, padėkime. Ir ne tik šiandien, tai darykime nuolat.  Meilė su kuria mus augino mūsų tėvai ir seneliai turi virsti į begalinį pagarbų dėkingumą visiems vyresniems žmonėms, nes jie yra mūsų pradžių pradžia, mūsų pamatas.

Visiems pagyvenusiems žmonėms nuoširdžiai linkiu sveikatos, stiprybės, artimųjų dėmesio ir aplinkinių pagarbos.

sveikinu Jus Angelų sargų – policijos dienos proga.

Vidaus reikalų sistema išgyvena reformų metą, stinga reikiamo finansavimo, aprūpinimo, dėmesio pareigūnų problemoms spręsti, tačiau Jūs nepaisant šių aplinkybių, kas dieną nuoširdžiai, atsakingai, negailėdami jėgų vykdote pareigą Tėvynei - ginti, saugoti, padėti. Esate mūsų visų saugumo garantas, viena svarbiausių valstybės pamato atramų.

Rinkimų programa

Čia galite rasti rinkimų programą.

Atsisiųsti

Darbotvarkė

« August 2017 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Naujienlaiškis

Joomla forms builder by JoomlaShine
JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com