Naujienos

Šiandien vykusiame Seimo Aplinkos apsaugos komiteto posėdyje buvo nagrinėta ir Generalinės miškų urėdijos pradedama valstybinių medelynų optimizacija. Pasak V.Mikalausko, posėdyje dalyvavęs Generalinis urėdas neįtikino reformos būtinybe ir, jog ji pradedama atlikus detalius skaičiavimus bei nuoseklų vertinimą. Reformos pamatas grindžiamas subjektyviais kriterijais, todėl mintis, jog optimizacija daroma ne dėl medelynų ir urėdijų gerovės, o vardan nežinia kokių ir kieno interesų tik sustiprėjo. 

Mieli statybininkai,

Sveikinu Jus profesinės šventės – Statybininkų dienos – proga.

Džiaugiuosi, kad Jūsų profesija yra svari ir populiari, o šioje srityje dirbantys kvalifikuoti statybininkai vertinami už profesionalumą, kruopštumą ir sumanumą. Jūsų dėka gražėja mūsų miestai, pastatai, daugiabučių namų kvartalai.

Linkiu įgyvendinti daug gražių projektų, pastatyti daug tvirtų, šiuolaikiškų, šiltų pastatų, kuriuose būtų gera gyventi, dirbti, kurti.

Sveikatos, stiprybės, asmeninės sėkmės ir žmonių pagarbos!

Apie pirmąją kalendorinio rudens dieną šiandien garsiai paskelbė mokyklų skambučiai, į klases sugražinę mokinius ir jų džiaugsmingą klegesį. Ir visiems: mokytojams, mokiniams, tėvams, seneliams – ši diena ypatinga. Pakili ir itin jaudinanti tiems, kurie šį rudenį į mokyklą atėjo paskutinį kartą – abiturientams.

Mieli mokytojai, kiekvienas Jūs turite raktą, kuriuo galite atrakinti duris į ypatingą mokslo pasaulį, tad linkiu, kad Jūsų mokiniai įžengtų į pačias mokslo gelmes ir Jūsų vedami iš ten pasiimtų vertingiausius  lobius.

Rinkimų programa

Čia galite rasti rinkimų programą.

Atsisiųsti

Darbotvarkė

« August 2017 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Naujienlaiškis

Joomla forms builder by JoomlaShine
JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com